Як не стати жертвою квартирних злодіїв - з`ясовували журналісти ТРК «Київ» у програмі «Ранок по-київськи». На запитання журналістів відповідав начальник Ірпіньського міського відділу Управління поліції охорони в Київській області Василь Козачок.

Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи грати на вікнах. Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитися від скоєння злочину.

- Якщо людина хоче поставити на сигналізацію свою квартиру, достатньо лише звернутися в найближче відділення поліції і подати заявку, - зазначив Василь Козачок. - Якщо квартира заявника знаходиться на першому або останньому поверхах, обов`язково потрібно встановити датчики руху на вікна та сигналізацію на вхідні двері. І в разі проникнення, незалежно від того, яким способом зловмисник проникне до помешкання, на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійде сигнал про несанкціоноване проникнення. Група затримання у складі підготовлених озброєних правоохоронців прибуває на місце спрацювання у термін до 5 хвилин.

Згодом журналістів запросили на подвір`я відділення поліції охорони, де продемонстрували затримання працівниками групи швидкого реагування умовного злочинця. Завдання було цікавим: до квартири, яка підключена до пульту централізованого спостереження, шляхом пошкодження дверного замка намагається проникнути злочинець. Після того, як тривожний сигнал про відкриття дверей надійшов на пульт централізованого спостереження, група реагування, яка отримала про це повідомлення від оператора, направляється до квартири та затримує зловмисника.

Детальніше у сюжеті ТРК «Київ»:

Інформація для клієнтів:

ТОВ «Охоронно-юридична компанія «Кольчуга МД»

РЕКВІЗИТИ:

ТОВ «Охоронно-юридична
компанія «Кольчуга МД»
Філія - Рівненське обласне
управління АТ «Ощадбанк»
р/р 26000300054974
МФО: 333368
РНОКПП: 39587140