У наш час важко уявити поважаючу себе організацію, доступ у якому не перегороджували б охоронці. Сек`юріті потрібні всюди, і від них потрібно чимало. Цю спеціальність можна отримати, пройшовши підготовку в школі приватної охорони.
Запитальник для майбутнього охоронця

Отже, ви маєте намір вступити до школи приватної охорони. Навчальних закладів, де готують охоронців, дуже багато.

Щоб не помилитися у виборі, вам варто з`ясувати наступне.

«Вік» школи — як давно вона існує? Чи довіряють їй люди?
Хто тут викладає?
Як побудоване навчання?
Чи добре школа обладнана?
Чим тут можуть допомогти випускникам?
Скільки коштує навчання?
Де розташована школа, чи зручно вам до неї добиратися?
Авторитет школи охорони.

По-перше, з`ясуйте, чи заслуговує школа довіри. Переконайтеся в тому, що у неї є всі документи, які підтверджують, що вона є юридичною особою. У список цих документів входить свідоцтво про реєстрацію та ліцензія на освітню діяльність.

Дізнайтеся, скільки років школа існує на ринку. Як правило, чим довше працює навчальний заклад, тим воно надійніше. При тому, що закон про приватну охорону прийнятий 10 років тому, 8-9 років для таких навчальних закладів вік солідний. Зрозуміло, що школи- «довгожителі» мають ряд переваг перед «одноденками». Це і усталений викладацький склад, і надійні методики, і безліч корисних зв`язків.

Школи приватної охорони, які існують вже близько десяти років, створюють власні методики викладання. Працюючі там педагоги написали підручники, що увійшли до програми. Це збірники ігрових вправ та практичних завдань для навчання майбутніх охоронців поведінки в типових ситуаціях, тести на знання правил користування зброєю, і багато іншого.

І, звичайно ж, люди, довгий час займаються підготовкою приватних охоронців, відзначають все нове, що в цій сфері з`являється. Змінився Кримінальний кодекс — відразу закуповується партія нових книг. На виставки відповідного профілю їде представник школи, щоб ознайомитися зі «свіжоспеченими» проспектами та методички. Іншими словами, дирекція та викладачі прагнуть йти в ногу з часом.
Без чого не обійтися

На якість навчання впливає і матеріально-технічна база. Школа повинна бути забезпечена всім необхідним. По-перше, це бібліотека з необхідним набором підручників, добіркою методичної літератури, зборами законодавчих актів. По-друге, наочні посібники — плакати, схеми, діаграми, без яких важко сприймати теоретичний матеріал «на слух». Навчальний заклад не може нормально працювати без телевізорів і відеомагнітофонів. Це — необхідний мінімум, яким оснащується кожна школа охорони. Адже з`являється все більше нових форм навчання, які немислимі без сучасних технічних засобів. Приміром, відеотренінг. Вам демонструють неправильні дії охоронця в різних ситуаціях. Ваше завдання — знайти помилку.

І, нарешті, арсенал. У більшості шкіл для відпрацювання прийомів стрільби обраний пістолет ІЖ-71. Якщо і є інші моделі зброї, то вони використовуються не для стрільби, а для вивчення їх влаштування.

Навчання в школі приватної охорони триває від 4 до 5 тижнів. Форма навчання денна. Вечірню або заочну школу знайти важко.

Навчальний день, як правило, триває 8 годин. Заняття — по 45 хвилин, але в багатьох школах вдаються до більш зручною для учнів і викладачів розбивці на пари по 1 ч. 20 хвилин.

Педагогічний склад визначає багато чого. Поцікавтеся, що за люди працюють в школі приватної охорони. Чи знають вони те, про що говорять, з чуток, або ж можуть розповісти про щось виходячи з особистого досвіду? Зайве говорити, що практичний досвід тут набагато важливіше ораторської майстерності.
Знання, вміння, навички

Перелік дисциплін, що входять в базовий курс «Підготовка приватного охоронця», в основному відповідає єдиного стандарту. Вам належить освоїти такі предмети, як правові основи, професійна підготовка, технічна підготовка, основи медицини, спецпідготовка, вогнева підготовка, фізична підготовка. Останнім часом в програму курсу в багатьох школах увійшла ще й психологія. Знання азів цієї науки дозволяє людині в екстремальних умовах «зібратися» і відбити атаку або прийти на допомогу напарнику.

В охоронних школах час занять розподіляється між предметами нерівномірно. Основну увагу приділяють правової, професійної та вогневої підготовки. Найбільша кількість навчальних годин віддано професійній підготовці (близько 60 годин), в два рази менше — вивчення правових основ (близько 30 годин).

Навчальні плани можуть змінюватися, але для вас головне — вивчити безпосередньо тактику охорони різних об`єктів — як стаціонарних, так і рухливих, і вантажів на шляху, адже ви не можете знати, яка робота вам належить надалі. Краще бути готовим до всього … І, звичайно, необхідно отримати базові юридичні знання, щоб чітко уявляти свої права і обов`язки.

Інформація для клієнтів:

ТОВ «Охоронно-юридична компанія «Кольчуга МД»

РЕКВІЗИТИ:

ТОВ «Охоронно-юридична
компанія «Кольчуга МД»
Філія - Рівненське обласне
управління АТ «Ощадбанк»
р/р 26000300054974
МФО: 333368
РНОКПП: 39587140