Будівництво - процес довгий і непередбачуваний. Організація охоронних заходів на таких об’єктах вимагає особливого підходу.

У переліку послуг Охоронно-юридичної компанії «КОЛЬЧУГА МД» охорона будівельних об’єктів займає одне з перших місць по складності, але досвід і професіоналізм наших співробітників дозволяють виконувати цю роботу з максимально високим відсотком надійності.

Сьогодні будівельні майданчики є найпривабливішим об’єктом для розкрадання матеріалів і інших цінностей.

Оскільки будівництво ведеться під відкритим небом і на великій території, можливість непомітно проникнути на територію об’єкта досить велика. Тому обов’язковим є зведення суцільного глухого паркану навколо будівельного майданчика, без якого охорона об’єктів у період будівництва малоефективна. Для в’їзду і виїзду вантажних машин в паркані робляться ворота. Поруч з ними встановлюється і пост охорони, що здійснює пропускну систему відвідування об’єкта. При підготовці охоронних заходів наші співробітники ретельно вивчають об’єкт.

З чим же, найчастіше, ми стикаємося: погане освітлення, дірки в паркані, наявність декількох будівельних бригад, нераціональне складування будівельних матеріалів, великий потік транспорту. Все це значно ускладнює роботу охорони. І якщо погане освітлення і дірки в паркані можна усунути, то до решти доводиться застосовувати особливі заходи безпеки.

У своїй роботі ми спираємося на професійну підготовку наших працівників, сучасне обладнання та статут Компанії.

Важливим моментом є досягнення взаєморозуміння із замовником.

Ми завжди готові піти назустріч вашим побажанням і сподіваємося на відповідне розуміння і довгострокове співробітництво.

Охорона об’єктів будівництва ведеться цілодобово. Тільки при такому режимі роботи ми можемо гарантувати його збереження. Нами розроблені спеціальні прийоми спостереження за об’єктом.

Охорона будмайданчиків здійснюється декількома співробітниками. Огляд проводиться через певні проміжки часу по всьому периметру будмайданчика. Крім того, застосовується концентричний прийом обходу території: охоронець рухається по спіралі, охоплюючи велику площу. Здійснюється пересування охоронців вздовж паркану назустріч один одному. Окремо оглядаються будівельні ями і затемнені місця по всій території будівництва. На постах охорони біля в’їзних воріт обладнується система сигналізації та оповіщення. Охорона будівельних майданчиків включає в себе і організацію заходів безпеки для запобігання загрози виникнення пожежі. Для цього на посту охорони є засоби пожежогасіння. Крім того, ми забезпечуємо надійний зв’язок з екстреними службами міста. У зв’язку з випадками терористичних актів та рейдерських атак наші співробітники проходять спеціальну антитерористичну і антирейдерську підготовку. Охорона будівництв включає в себе уважний огляд всіх відвідувачів, спостереження за їх поведінкою, попередження несанкціонованого проникнення на об’єкт.

Охорона об’єктів, що будуються - це цілий комплекс заходів, спрямованих на ефективне здійснення безпеки. Ми готові надати вам досвідчених працівників, які добре знайомі з особливостями цієї роботи і забезпечити надійну охорону об’єкта.

Інформація для клієнтів:

ТОВ «Охоронно-юридична компанія «Кольчуга МД»

РЕКВІЗИТИ:

ТОВ «Охоронно-юридична
компанія «Кольчуга МД»
Філія - Рівненське обласне
управління АТ «Ощадбанк»
р/р 26000300054974
МФО: 333368
РНОКПП: 39587140