Близький збір врожаю. Позаду заморозки, боротьба з посухою, бур'янами та шкідниками. Величезні зусилля доклали землероби і садівники, перш ніж порадують око результати щоденної, кропіткої праці.

Але поряд з цим залишається ще одна проблема - проблема охорони врожаю, дозрілого на полі. Надійна охорона необхідна як на етапах дозрівання, збирання, транспортування і зберігання врожаю, так і на етапі посівної.

Охорона полів

Служба охорони «Кольчуга МД» забезпечить охорону полів, садів і збереження зібраного врожаю.

Ми здійснюємо наступні заходи щодо охорони врожаю на полях:

- Забезпечення збереження насіння під час підготовки їх до посівної (контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравленні, перевезення посівного матеріалу на поля під конвоєм мобільних груп);

- Забезпечення збереження врожаю під час дозрівання;

- Забезпечення схоронності під час збору врожаю і контроль виконання технологічного процесу;

- Постійне спостереження за автотранспортом, на маршрутах руху між полем, током, ваговою, цукровим заводом, елеватором, тощо;

- Контроль дотримання техніки безпеки під час роботи;

- Забезпечення пожежної безпеки.

При зборі і сушці зібраного врожаю часто не вистачає приміщень для зберігання, в такому випадку аграрні підприємства використовують відкриті майданчики. Природно такі майданчики привертаю увагу любителів «легкої наживи». Наша компанія успішно забезпечує охорону таких об'єктів, використовуючи розроблені нами для таких цілей спеціальні засоби технічної охорони і фізичну охорону з обов'язковим автоматичним контролем обходу території. Всі вживані заходи виключають змову осіб будь-якого рангу.

Досвід роботи у забезпеченні охорони зібраного врожаю на полях агропідприємств дозволив фахівцям компанії виробити дієві схеми і методи контролю автотранспорту на вагових, відстеження ввезення та вивезення продукції автомобільним і залізничним транспортом, її навантаження і розвантаження врожаю.

Для вирішення питання правильного і якісного перевезення зерна створюється мобільна група на автомобілі, яка має право зупинити автомобіль, який рухається з (на) поля і перевірити документи на вантаж і сам вантаж (графік перевірки автотранспорту узгоджується з ЗАМОВНИКОМ).

Для охорони садів, полів і сільськогосподарських угідь обов'язково створюється стаціонарна група, яка безпосередньо охороняє ввірені їй території, і має право на огляд техніки, яка бере участь у збиранні врожаю.

Проживають охоронці безпосередньо біля полів в наметах!

Прикро визнавати, але факт, що люди, які проживають у селах розташованих поблизу полів і садів, є основними розкрадачами зібраного врожаю. Довгий час вони жили за принципом «колгоспне – значить моє», тому для них вважається нормальним явищем зібрати з поля пару мішків, а для деяких і пару машин. Для вирішення подібних конфліктних ситуацій залучається мобільна група, у якої є повноваження доставляти порушника в місцеве відділення поліції. Економічний ефект таких дій повністю перекриває витрати на забезпечення охорони.

 

Всі охоронці Служби безпеки «Кольчуга МД», які здійснюють охорону аграрних підприємств, пройшли відповідні навчання, де з ними проводилися заняття з вогневої, фізичної, спеціальної та юридичної підготовки і отримали сертифікати Державного зразка.

Інформація для клієнтів:

ТОВ «Охоронно-юридична компанія «Кольчуга МД»

РЕКВІЗИТИ:

ТОВ «Охоронно-юридична
компанія «Кольчуга МД»
Філія - Рівненське обласне
управління АТ «Ощадбанк»
р/р 26000300054974
МФО: 333368
РНОКПП: 39587140